Підбери кращий!
Пройди простий тест і дізнайся, який матрац підійде саме тобі.
Матрац Regeneration R 7
SKU: 700.954.29
грн.
грн.
Вид: Безпружинні
Висота: матраца 16 см.
Жорсткість: Середньої жорсткості
При купівлі
ЛІЖКА
і МАТРАЦА
ЗНИЖКА 10%
на матрац
Беспружинный матрас Regeneration R 7 выдерживает до 140 кг нагрузки и создает среднюю жесткость спального места. В его основе лежит натуральный латекс, который обладает ортопедическими и анатомическими свойствами, хорошей воздухопроводимостью и отличным теплообменом. На таком матрасе комфортно спать зимой и летом, независимо от температуры и влажности в спальне. Латекс здесь зонирован на 7 частей, которые по-разному отвечают на давление тела, тем самым обеспечивая правильное положение спины. Трикотажная обивка усовершенствована технологией Биоритмик с использованием минералов.
Навантаження на одне спальне місце
Гарантійне сервісне обслуговування
Висота матраца
Тип жорсткості: середньої жорсткості
Беспружинная система
Основа матраца:
Натуральный латекс
Натуральний матеріал, який дарує найвищий рівень комфорту. Латекс гіпоалергенний. А його наскрізна перфорація дозволяє відводити вологу і вентилювати спальне місце. Це те, що потрібно щоб швидко заснути і прокинутися вранці наповненим силами і енергією. Головна перевага матеріалу - його структура з часом практично не дає усадки, а значить довгий час буде дарувати комфорт нового вироби.
Трикотаж з технологією Біоритмик
Ця технологія спрямована на підвищення якості та відновлювальних властивостей сну. Компанія Come-for розробила серію матраців з інтегрованими в тканину молекулами мінералів: лимонита, іонізованого кремнію і магнію. Цілющий вплив цих речовин на організм людини відомий у всьому світі. І наші клієнти тепер можуть звільнити організм від внутрішньої напруги, позбутися від негативу, зміцнити почуття самоконтролю, нормалізувати біоритми і підвищити стійкість до стресу. Матраци з технологієюБіоритмик- це здоровий сон в абсолютному його прояві.
Hot melt
Технологія скріплення настильних шарів термоклеем. Розплавлений в спеціальній ємності клей під тиском подається в промисловий пістолет, і потім рівномірно розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний компанією Come-for клей екологічний, не має запаху і безпечний для вашого здоров'я.
Синтепон
Сучасний вид пінополіуретану. Розроблено з застосуванням передових технологій. Поєднує всі то, що ви шукаєте в матраці: ортопедичні та анатомічні властивості, міцність, пружність, гіпоалергенність, зносостійкість. В Spring Foam виключена поява пилових кліщів і демодекс, так як тут немає елементів, які могли б підтримувати їх життєдіяльність. Матеріал також досить витривалий і добре сприймає циклічні навантаження.
Спанбонд
Нетканий штучний матеріал широкої гами кольорів. Він поєднує міцність, легкість, зносостійкість і воздухопропускаемость. Саме завдяки цим якостям ми використовуємо спанбонд для виробництва пружинного блоку Pocket Spring. З цього матеріалу пошиті індивідуальні чохли, які захищають пружини і забезпечують головну особливість Pocket Spring - рівномірний розподіл навантаження на спину. Спанбонд має гарну теплоізоляцією, тому використовується для обшивки поверхонь матраців і пошиття знімних чохлів.
Матрац Regeneration R 7
SKU: 700.954.29
грн.
грн.
Вид: Безпружинні
Висота: матраца 16 см.
Жорсткість: Середньої жорсткості