Оплата та Доставка
На цій сторінці ви знайдете всю необхідну інформацію про доставку та оплату
Оплата
Після того як ви обрали модель розпочинається процес узгодження усіх потрібних деталей. Ми допомагаємо обрати тканину та відтінок, потрібну конфігурацію та розмір. Також, узгоджуємо спосіб оплати та необхідність доставки.
Способи оплати ви обираєте самостійно (сума замовлення не змінюється від обраного методу).

Варіанти на вибір:
- готівкою при отриманні (з передплатою на карту)
- перерахунком на розрахунковий рахунок

Передоплата
Передоплата складає 50%, перед внесенням котрої ми узгоджуємо параметри виробу (обрана тканина та відтінок, розмір та конфігурації, час виготовлення та доставку). При оплаті по безготівковому розрахунку виставляється рахунок, після оплати якого ми розпочинаємо виготовлення виробу.
Доставка
Більшість виробів доставляються розібраними, за виключенням негабаритних предменів (пуфи, банкетки, тощо). Можливу доставку та терміни ми узгоджуємо заздалегідь з кожним клієнтом індивідуально. Доставка по Львову здійснюється безкоштовно, а в інші міста за домовленістю.

По Львову ми вносимо товар в квартиру/будинок і одразу безкоштовно збираємо.

Є можливість скористатись доставкою в інші міста України. Є можливість обрати власний спосіб (самовивіз) або ж обрати спосіб доставки за допомогою компанії-перевізника. Сума доставки визначається тією ж компанією, ми не несемо відповідальність за якість та умови доставки. Вибір перевізника – це ваше рішення.