Підбери кращий!
Пройди простий тест і дізнайся, який матрац підійде саме тобі.
Матрац Active Skate New
SKU: 700.954.29
грн.
грн.
Вид: Безпружинні
Висота: матраца 17 см.
Жорсткість: Жорсткі
При купівлі
ЛІЖКА
і МАТРАЦА
ЗНИЖКА 10%
на матрац
Легкий, зручний, ергономічний – цей матрац стане практичним та економним придбанням. Ця безпружинна модель висотою 17 см, що створена на основі піни Orto foam, поставляється у скрученому вигляді, дозволяючи заощадити на доставці. Матрац підходить для тих, хто надає перевагу жорсткому спальному місцю. А наявність зручних ручок спрощує його перенесення та транспортування.
Навантаження на одне спальне місце
Гарантійне сервісне обслуговування
Висота матраца
Тип жорсткості: жорсткий
Безпружинна система
Основа матраца:
Orto Foam
Піна підвищеної жорсткості. Якщо ви любите спати на жорсткому матраці, зверніть увагу на моделі з прошарком Orto Foam. Такі матраци також ідеально підходять для людей з підвищеною масою тіла. Ми використовуємо цю піну не тільки в жорстких матрацах, але і в якості ортопедичної основи для більш м'яких шарів.
Трикотаж в матрацахRELAX
Якісний текстиль, вироблений на турецькій фабриці і відповідний високим вимогам до якості. Він підкорює неймовірно приємною текстурою і доводить правильність вибору відмінною зносостійкістю. Він не мнеться, не схильний до стирання і вицвітання. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку і влітку, незалежно від температури і вологості в приміщенні.
Спанбонд
Нетканий штучний матеріал широкої гами кольорів. Він поєднує міцність, легкість, зносостійкість і воздухопропускаемость. Саме завдяки цим якостям ми використовуємо спанбонд для виробництва пружинного блоку Pocket Spring. З цього матеріалу пошиті індивідуальні чохли, які захищають пружини і забезпечують головну особливість Pocket Spring - рівномірний розподіл навантаження на спину. Спанбонд має гарну теплоізоляцією, тому використовується для обшивки поверхонь матраців і пошиття знімних чохлів.
Синтепон
Нетканий матеріал з об'ємною пишною структурою. Синтепон поєднує в собі м'якість і міцність, і використовується в якості наповнювача при виробництві стеганой тканини, тим самим збільшуючи м'якість вироби.
Багатошарове стьобання
Технология прошивки настилочных слоев, которая позволила нам снизить количество клея в матрасах на 37%. В отличие от стандартной технологии последовательного склеивания слоев, многослойное стегание исключает использование клея в верхних настилочных слоях. Это способ прошивки настилочных слоев вместе с тканью дополнительно придает матрасу премиальную пышность, упругость и привлекательный внешний вид.
Синтепон
Нетканий матеріал з об'ємною пишною структурою. Синтепон поєднує в собі м'якість і міцність, і використовується в якості наповнювача при виробництві стеганой тканини, тим самим збільшуючи м'якість вироби.
Hot melt
Технологія скріплення настильних шарів термоклеем. Розплавлений в спеціальній ємності клей під тиском подається в промисловий пістолет, і потім рівномірно розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний компанією Come-for клей екологічний, не має запаху і безпечний для вашого здоров'я.
Матрац Active Skate New
SKU: 700.954.29
грн.
грн.
Вид: Безпружинні
Висота: матраца 17 см.
Жорсткість: Жорсткі