Mono doza (10 мл), парфум для пральних машин, аромат - CHARME

3669E
48,00
грн.
Тип аромату: квітково-мускусний
Парфуми для прання Charme від італійського бренду Hypno Casa - це ікри свіжих і яскравих альдегідних нот, змішаних з бергамотом і неролі, відразу пробуджують почуття. Чисті і чуттєві серцеві ноти розкривається прозорими акордами іланг-ілангу, конвалії, ірису і таіфскіх троянд. В кінці аромат розкривається яскравими акцентами ванілі, пачулі і ветівера.

Парфуми для прання, з'єднуючись з тканинами, надають їм свіжості і додають штрихи стилю. Стійкі есенції протягом багатьох днів зберігаються на білизнs навіть після прання з сушінням.

Інструкція по застосуванню: перед пранням додати 10 мл (монодозу) в відділення для ополіскувача. Дозування розрахована на 5 кг білизни, що завантажується. Парфум призначений для усунення неприємних запахів після застосування синтетичних миючих засобів та порошків. Особливо рекомендовано до використання при пранні постільної білизни, рушників, халатів, пледів, покривал, скатертин та інших виробів з текстилю. Надає свіжість, аромат зберігається протягом багатьох днів, навіть при використанні сушильної машини. Зменшується ймовірність виникнення неприємних запахів, особливо при намоканні. Засіб не залишає слідів. Інтенсивність аромату варіюється в залежності від кількості вживаного продукту.