Mono doza (10 мл), парфум для пральних машин, аромат - VELVET

3669A
48,00
грн.
Тип аромату: східний
Парфуми для прання Velvet від італійського бренду Hypno Casa - це живий інтенсивний аромат. Квіти лимона перегукуються з нотами лимона і апельсина. Роза, гарденія і апельсинові квіти зливаються елегантним деревним фоном, прикрашеним нотами бобів тонка.

Парфуми для прання, з'єднуючись з тканинами, надають їм свіжості і додають штрихи стилю. Стійкі есенції протягом багатьох днів зберігаються на білизнs навіть після прання з сушінням.

Інструкція по застосуванню: перед пранням додати 10 мл (монодозу) в відділення для ополіскувача. Дозування розрахована на 5 кг білизни, що завантажується. Парфум призначений для усунення неприємних запахів після застосування синтетичних миючих засобів та порошків. Особливо рекомендовано до використання при пранні постільної білизни, рушників, халатів, пледів, покривал, скатертин та інших виробів з текстилю. Надає свіжість, аромат зберігається протягом багатьох днів, навіть при використанні сушильної машини. Зменшується ймовірність виникнення неприємних запахів, особливо при намоканні. Засіб не залишає слідів. Інтенсивність аромату варіюється в залежності від кількості вживаного продукту.