Eco Chic - дифузор - аромат - Mosto D'autunno

498,00
грн.
Тип аромату: фруктовий
Сяючий аромат, побудований навколо фруктових нот, доповнюється свіжим акордом бергамота, солодкого апельсина і чорної смородини. В самому серці аромат демонструє глибоке багатство фруктових та ігристих нот червоного винограду, граната, полуниці, персика і тропічних фруктів. Основа - деревна, доповнена теплотою ванільних бобів.

Дифузор ємністю 100 мл призначений для ароматизації локацій площею до 20 м², обсяг 250 мл - до 40 м². Площа покриття і насиченість аромату регулюється кількістю використовуваних паличок.

Інструкція по застосуванню: розпакуйте Аромадифузори, зніміть кришку, витягніть пробку з флакона і одягніть кришку назад. Далі, вставте три - чотири палички в Аромадифузори і поставте його на вибране вами місце. Через два - три дні переверніть палички і залиште ще на такий же час. На четвертий - шостий день, ви будете розуміти насиченість аромату в приміщенні. Якщо насиченість аромату необхідно збільшити, додайте одну - дві палички і повторіть попередню процедуру. Надалі, перевертайте палички раз в два-три тижні.
Термін служби Аромадифузори залежить від двох чинників - кількості використовуваних паличок і вологості в приміщенні. Чим більше використовується паличок, тим більше площа покриття. І чим сухіше в приміщенні, тим вище інтенсивність випаровування рідини. Коли в Аромадифузори закінчиться рідина або Аромадифузори припинить наповнювати простір ароматом, необхідно злити залишки рідини і залити новий парфум з рефіллера. При цьому рекомендовано замінити палички на нові.

Click to order
Перетелефонуйте мені стосовно цього товару
Total: